Autovrakoviště Skořenice

vedoucí autovrakoviště: Mgr. Jan Kučera

vedoucí pneuservisu: Mgr. Jakub Kučera

kancelář: Monika Pačesová

 

Provozovna ve Skořenicích u Chocně. Nacházejí se zde skladovací haly, montážní dílna, prodejna, technické zázemí a kanceláře.

Otevírací doba:

Pondělí
9.00 – 12.00
13.00 - 17.00
Úterý
9.00 – 12.00
13.00 - 17.00
Středa
9.00 – 12.00
13.00 - 17.00
Čtvrtek
9.00 – 12.00
13.00 - 17.00
Pátek
9.00 – 12.00
13.00 - 17.00

Aktuální ceník:

Ceník servisních prací
Servisní práce 350,- Kč za hodinu.
Cena včetně DPH!

Ceník odtahu
Odtah automobilů 15,- Kč za km.
Cena včetně DPH!
Cenu do 15 km účtujeme paušálem 500,- s DPH.

 

Další dle dohody.

Ceník platný od 1. 7. 2017

Nové náhradní díly:

Nabízíme nové tzv. replikové (neoriginální) náhradní díly na všechny značky. Obvyklé dodací lhůty jsou u veškerého zboží 24 hodin, ve výjimečných případech je tato lhůta z důvodů zásobovacích kapacit dodávajících firem delší. Cenu Vám sdělíme osobně nebo telefonicky předem podle katalogu.

Použité náhradní díly:

Tyto díly vykupujeme a prodáváme jako běžné autovrakoviště. Navíc však chráníme své zákazníky před rizikem spojeným s koupí použité věci. Vrátíme Vám peníze, když je díl nefunkční, a není je možné vyměnit za jiný.

V takovém případě je třeba předložit pokladní doklad, který jsme Vám při koupi vystavili, a vracený díl musí být v původním stavu. Tato záruka platí po dobu stanovenou na rubu pokladního dokladu a nevztahuje se na běžné opotřebení, které odpovídá stáří a ceně dílu!

Dodací lhůty jsou ve většině případu na počkání nebo následující den.

Ceny použitých dílů se pohybují v rozmezí 10 – 50 % ceny nových náhradních dílu.

Systém objednávek:

Vaši objednávku přijme náš pracovník osobně nebo po telefonu. Sdělí Vám cenu a dodací lhůtu a poznamená si Vaše jméno a telefonní číslo. Pro díl se pak můžete v dohodnutém termínu přímo dostavit nebo Vám předem zavoláme. Objednávky nových dílů jsou závazné, objednávky použitých dílů nikoli, tzn. že až použité zboží uvidíte, můžete se bez ohledu na předchozí objednávku rozhodnout, zda jej koupíte.

Nemáme-li zboží okamžitě skladem, můžeme ho na základě objednávky pro Vás sehnat. Jakmile se u nás objeví, upozorníme Vás a Vy můžete přijet a prohlédnout si ho, event. koupit.

Montáže:

Na Vaše přání Vám díl zakoupený u nás můžeme namontovat. Cena montáže je smluvní a je dohodnuta předem. Na dobu montáže Vám můžeme zapůjčit náhradní auto.

Likvidace autovraků:

Provádíme likvidaci autovraků, doklad o ekologické likvidaci  po on-line ověření vystavíme na počkání. Likvidace je zdarma.