Autozastavárna Skořenice

Rychlé půjčky s nízkým úrokem!

Potřebujete peníze, ale nechcete prodat svoje auto? Půjčíme Vám potřebnou částku a jako zástavu přijmeme Váš vůz. Nepřijdete o něj a zaplatíte velmi přijatelný úrok.

Půjčovaná částka:

Půjčovaná částka činí 40 – 60 % tržní hodnoty vozu, kterou stanoví pracovník zastavárny. Přesná suma se vypočítává podle značky, stavu, stáří, objemu motoru a celkové opotřebovanosti vozidla. Posouzení je individuální, závisí na prohlídce.

Úrok:

Půjčku úročíme 2,5 % z půjčené částky týdně.

Doba půjčení:

Podle potřeby zákazníka 1, 2, 3 nebo 4 týdny. Prodloužení je možné jen o 1 až 3 týdny, ale celková doba půjčení může činit vždy maximálně 4 týdny. Je samozřejmě možné okamžité opakované půjčení, pokud zákazník dodrží lhůtu vyplývající z doby půjčení a ostatní podmínky smlouvy uzavřené mezi ním a Autozastavárnou Skořenice.

Potřebné doklady:

  1. Občanský průkaz zákazníka
  2. Technický průkaz vozidla, kde je zákazník zapsán jako jediný vlastník zastavovaného vozidla
  3. Osvědčení o Technickém průkazu vozidla, kde je zákazník zapsán jako jediný vlastník zastavovaného vozidla
  4. Emisní karta vozidla
  5. Platný doklad o povinném ručení

Postup při půjčení peněz a zastavení vozidla:

1. Nejprve kontaktujte Autozastavárnu Skořenice na tel. číslech 465 489 019 nebo 604 335 477. Popřípadě osobně.

2. Domluvte s naším pracovníkem termín prohlídky vozidla. Po ní Vám bude sdělena částka, kterou Vám můžeme půjčit.

3. Uzavřete Smlouvu o půjčení a zástavě s Autozastavárnou Skořenice. Součástí této smlouvy je i plná moc k převedení vozidla v registru vozidel udělená Vámi autozastavárně pro případ, že nebudete moci splnit podmínky smlouvy a zastavené vozidlo se stane majetkem autozastavárny. Upozorňujeme, že při nedodržení termínu vrácení půjčené částky přechází vlastnické právo k zastavené věci automaticky na zastavárnu!

4. Po podpisu uvedené smlouvy Vám budou vyplaceny peníze.

5. Váš vůz bude uložen v garážovacích prostorech mimo sídlo firmy. Při manipulaci s vozidlem bude třeba ujet cca 10 – 50 km. Nenechávejte, prosím, ve vozidle žádné osobní věci.

6. Po uplynutí doby půjčení, tj. lhůty pro vrácení peněz se osobně dostavte do naší provozovny. Po zaplacení půjčení částky a úroku podle smlouvy Vám bude vydán Váš vůz a ve Vaší přítomnosti znehodnocena výše zmíněná plná moc.

Co všechno zastavíme?

Jako zástavu přijímáme
Všechny běžné značky a modely osobních automobilů s objemem válcu do 2.000 ccm od roku výroby 2000.
Motocykly, nákladní automobily, traktory, speciály (chladírenské vozy, cisterny, odtahovky apod.) pouze individuálně a v dobrém stavu.
Zastavujeme rovněž bouraná a nepojízdná osobní auta, karavany v dobrém stavu, skútry a přívěsy za osobní automobily. Veterány (bližší podmínky sdělí pracovník zastavárny). Funkční vysokozdvižné vozíky.

Do zástavy nepřijímáme
Osobní automobily s objemem válců více než 2.000 ccm nebo vyrobené do r. 2000 (mimo veteránu). Autobusy, obytné automobily, malotraktory domácí výroby, maringotky. Zemědělské stroje, stavební stroje, bagry, rypadla apod.